Все виды ликвидации юридических лиц и физических лиц-предпринимателей с индивидуальным подходом и гарантией результата. Киев, Львов, Днепр, Харьков, Одесса и вся Украина.
Народні депутати у першому читанні прийняли законопроект, який стосується змін до процедури банкрутства, а також майбутній Кодекс, у якому запропонували визнавати банкрутами не лише підприємців, а й пересічних громадян, які не спроможні повернути борги. На переконання експертів, документ потребує серйозних доопрацювань.
На думку іноземних експертів, держава має взяти на себе роль судді між кредитором та боржника, зробивши усе, аби особа, яка опинилась у скруті, поновила свою платоспроможність.
Серед ризиків, як наголошують експерти, існує несумлінність арбітражних керуючих. Адже вони іноді реалізують майно банкрута за дуже заниженою ціною, й у результаті кредитори не покривали свої збитки.
Аби уберегтися від цього, експерти пропонують реалізувати майно виключно шляхом електронного аукціону.
Плануються й зміни в процедурі оскарження, аби унеможливити “відфутболювання” справи по інстанціях, адже все одно рішення щодо скарги ніяк не впливатиме на результат розгляду справи по суті.
Крім того, для кредиторів передбачається більша відкритість процедури банкрутства та врегулювання питання оплати послуг арбітражного керуючого.
У законодавстві про банкрутство передбачається посилення ролі кредиторів, надання розширених прав арбітражним керівникам та дозвіл банкрутства фізичних осіб.
Нагадаємо, згідно із проектом №7094, який зареєстровано у ВР, можуть бути внесені зміни до закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Основним посилом цього законопроекту є теза “навіщо грабувати бідних“.
Колектори виступають спеціалістами зі стягнення заборгованості. Банки часто мають окремі підрозділи, які займаються даною діяльністю. А дзвінки боржникам, як правило, здійснюють спеціальні “колл-центри”.
Оставьте нам заявку, и мы немедленно свяжемся с Вами!