Все виды ликвидации юридических лиц и физических лиц-предпринимателей с индивидуальным подходом и гарантией результата. Киев, Львов, Днепр, Харьков, Одесса и вся Украина.
Колишні акціонери і пов'язані особи банку «Хрещатик» напередодні банкрутства фінустанови реалізували схеми виведення активів на суму майже 3,3 млрд грн.
«Майже 3,3 млрд грн виведених активів - це приблизний результат реалізованих у банку «Хрещатик» схем напередодні визнання банку неплатоспроможним», - йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.
За інформацією ФГВФО, спроби колишніх акціонерів і пов'язаних із банком осіб через суди легалізувати ці схеми позбавляють можливості повернути свої кошти кредиторів четвертої черги, які заявили вимоги до банку на суму 1,1 млрд грн, або великих вкладників банку із вкладами понад 200 тис. крн. Також, як зазначили у Фонді, під питанням повернення в повному обсягу виплаченого гарантованого відшкодування вкладникам банку на 2,7 млрд грн, із яких на сьогодні за рахунок продажу та управління активами банку вдалося повернути лише 0,8 млрд грн.
«Якщо ж «зацікавленим сторонам» взагалі вдасться оскаржити правомірність виведення банку з ринку – розрахунок із кредиторами фактично буде заблокований, а тягар повернення виплачених Фондом коштів ляже на плечі державного бюджету», - наголосили у Фонді, відзначивши, що в такому разі кожен працюючий українець заплатить за це в середньому по 1,5 тис. грн.
Нагадаємо, Фонд гарантування почав ліквідацію банку «Хрещатик» в червні 2016 року. Тимчасова адміністрація працювала в банку з квітня 2016 року. Банк «Хрещатик» працював на ринку України з 1993 року і входив до двадцятки найбільших банків за обсягом активів. Ключовими власниками фінустанови були: громадянин України Андрій Іванов із часткою 37%, Київська міськдержадміністрація з часткою 25%, громадянин Австрії Микола Солдатенко з часткою 24%.
Оставьте нам заявку, и мы немедленно свяжемся с Вами!